Vzor ako zaregistrovať firmu na našom portáli


Na našom portáli zaregistrujete vašu firmu pomocou tlačitka +pridaj firmu, ktoré sa nachádza na panely krajov v pravom dolnom okienku.
(viď obrázok)


Po stlačení tlačitka sa Vám otvorí registračné okno (viď druhý obrázok). Polička označené hviezdičkou sú povinné.
Pozor! do polička E-mail zadávate E-mailovú adresu, na ktorú Vám budú chodiť žiadosti o cenové kalkulácie od našich zákazníkov , preto veľmi zvážte akú E-mailovú adresu tam zadáte. Políčko www nie je povinné, ale ak zadávate svoju web stránku, tak prosíme zadávať celú web stránku aj s www (napr. www.svetokien.eu). Druhá URL slúži ak máte na svojom portáli cenník interiérových dverí . Do polička informácie o firme môžete napísať ľubovoľný popis o vašej firme, výrobkoch atď. bez obmedzenia na počte znakov. Označte produkty, ktoré vaša firma ponúka.
Logo pridáte pomocou tlačitka vybrať. Kliknutím na tlačitko sa Vám otvorí okno vášho počítača, v ktorom si musíte nájsť obrázok, ktorý chcete použiť ako logo vašej firmy. Podľa štatistík, zákazníci dávajú prednosť firmám, ktoré majú v katalógu logo, pred firmami, ktoré logo nemajú a preto odporúčame využiť túto možnosť pridania loga do svojho katalógu.
Tak ako logo môžete pridať aj päť obrázkov napr. produktov alebo fotky firmy. Obrázky loga musia byť vo formáte jpg.