Showroom interiérového štúdia Lupacentrum už aj v Bratislave


LupacentrumInteriérové štúdium, nachádzajúce sa v blízkosti Trnavy, sa dočkalo svojho showroomu už aj v hlavnom meste! Interiérové dvere, vchodové, bezpečnostné, protipožiarne, laminátové i vinylové podlahy, vstavané skrine podľa vlastných predstáv a tiež aj PVC okná. To všetko je bohatá ponuka spoločnosti Lupacentrum, ktorú nájdete okrem Trnavy už aj v Bratislave

Garancia najvyššej kvality a tisíce spokojných klientov

Zákazníci, ktorí využili služby Lupacentra, sa vracajú a pozitívne referencie odovzdávajú ďalej: “Oceňujem najmä ich férový a individuálny prístup. Vybrala som si do domu niekoľko typov dverí, ochotný personál mi vhodne poradil aj kľučky . Profesionálna a najmä rýchla montáž bola príjemným bonusom. S výsledkom sme spolu s manželom maximálne spokojní,” hovorí pani Renáta, ktorá si zaobstarala špičkové produkty a služby z interiérového štúdia nachádzajúceho sa na Elektrárenskej 1 v Bratislave. Novootvorená predajňa ponúka naozaj široký výber interiérových dverí, či už krídlové, posuvné alebo zalamovacie. Rovnako tak v showroome nájdete aj kľučky, pestrú paletu laminátových a vinylových podláh alebo vstavané skrine na mieru. Všetky výrobky sú z kvalitných materiálov, vďaka ktorým vám vydržia slúžiť niekoľko rokov bez toho, aby ste museli volať opravára. Avšak, ak by sa čokoľvek stalo, Lupacentrum poskytuje trojročnú záruku na dvere, počas ktorej sa profíci z interiérového centra sami informujú, či je všetko presne tak, ako má byť, či netreba dvere doladiť alebo napríklad len pritiahnuť kľučku. Heslo – Náš zákazník, náš pán, v tomto obchode platí do slova a do písmena.

Poradia, vyberú, zmontujú

Ak si neviete rady s nevyhnutnými interiérovými súčasťami akými sú dvere, podlahy, okná alebo doplnky s nimi súvisiace, v bratislavskej predajni Lupacentra sú vám k dispozícii každý pracovný deň od 10:00 – 17:00 na Elektrárenskej 1. Vchádza sa zadným vchodom nákupného centra R1, ktoré združuje rôzne obchody zamerané na interiér a dizajn. V Lupacentre vám však ochotne pomôžu aj s položením podlahy vo vašej domácnosti, administratívnych či obchodných priestoroch. Profesionálna montáž dverí alebo okien je samozrejmosťou, vďaka ktorej sa spoločnosť Lupacentrum pýši množstvom odporúčaní a pozitívnych referencií. Motto Lupacentra? “Splníme každú Vašu požiadavku a žiadna z nich nie je našou prekážkou!”