Obložkové zárubne


obložkové zárubne Obrovský boom zažívajú obložkové zárubne, ak sa pýtate prečo, rozhodne čítajte ďalej.

Prečo práve obložkové zárubne?

Obložkové zárubne tak trochu nadväzujú na tradíciu a štýl tesárskych zárubní, ktoré nájdete v mnohých starších obydliach alebo dokonca aj v historických budovách. Dá sa povedať, že sa jedná o obľúbenejšie zárubne, než rámové zárubne, predovšetkým pre ich jedinečný vzhľad. Nikoho teda nemôže prekvapiť, že obložkové zárubne sa využívajú čoraz častejšie aj v moderných interiéroch. Okrem ich estetického vzhľadu je veľkou výhodou aj ich praktickosť. Obložkové zárubne totiž pokrývajú celú hrúbku steny a pôsobí tak omnoho komfortnejšie než akékoľvek iné zárubne.

Vyber mnohých variácií

Obložkové zárubne je možné vyberať z naozaj obrovského množstva. Jednotlivé variácie zárubní sa líšia jednak svojim štýlom, ktorý je daný farbou alebo imitáciou dreva, ale aj radom dekoračných prvkov. Obložkové zárubne je možné zohnať aj priamo na mieru. Ak máte teda určité atypické predstavy a požiadavky, nebýva s týmto najmenší problém.

Komfortné riešenie za pomerne prijateľnú cenu

Obložkové zárubne predstavujú naozaj jedinečné riešenie vašich interiérových priestorov. Hodia sa predovšetkým pre interiérové dvere medzi jednotlivými miestnosťami. Jedná sa o kvalitné prevedenie, ktoré sa vyznačuje dlhoročnou životnosťou. Čo sa týka obstarávacej ceny, tá je pravda o niečo vyššia, ale môžete si byť istý, že sa do nich určite oplatí investovať. To vám napokon môžu potvrdiť napríklad aj známi, ktorí obložkové zárubne vo svojom dome či byte majú.