Dvere, brány, ploty, garážové brány a schody všetkého druhu


Prečo vznikol portál Svetdveri.eu? Na trhu sa nachádzajú rôzne druhy dverí, ktoré rozdeľujeme podľa umiestnenia na exteriérové a interiérové dvere, podľa funkčnosti na bezpečnostné a protipožiarne dvere a podľa materiálu z ktorého sú vyrobené na drevené dvere, plastové dvere, HPL dvere, hliníkové dvere a oceľové dvere. Takýto široký sortiment dverí si zaslúži svoj vlastný portál a to je hlavný dôvod, prečo vznikol portál svetdveri.eu. Okrem dverí na portály nájdete aj firmy zaoberajúce sa produkciou brán, plotov, garážových brán a schodov.
Ponúkame vám možnosť rozposlať firmám vaše požiadavky na vchodové dvere a garážové brány, a tým šetríme vaším časom, následné odpovede si nájdete na svojej e-mailovej adrese, stačí sa iba rozhodnúť.Čo nájdete v jednotlivých sekciách

V sekcii "články o dverách" sa dozviete všetko o dverách a bránach dostupných na našom trhu. V čom sa líšia bežné vchodové dvere od bezpečnostných dverí. Z akých materiálov môžu byť vchodové dvere. Aké výhody nám ponúkajú plastové dvere, drevené dvere a hliníkové dvere. Čo sú to HPL dvere a z čoho sú vyrobené. Čo musia obsahovať bezpečnostné dvere, aby boli bezpečné. Ako dlho musia odolávať ohňu protipožiarne dvere. Aké typy otvárania môžu mať interiérové dvere a garážové brány. Dočítate sa tu niečo napríklad aj o bránach, plotoch a schodoch.

V sekcii "fotogaléria" nájdete galérie pomocou ktorých sa môžete inšpirovať. Hlavne galérie interiérových dverí, schodov, brán, plotov a garážových brán ponúka pestrú inšpiráciu. V galérií vchodových dverí nájdete fotky dverí z rôznych materiálov, t.j. plastové dvere, drevené dvere, hliníkové dvere a drevohliníkové dvere. Bezpečnostné dvere si môžete pozrieť v galérií bezpečnostných dverí.

Sekcia "rady a tipy" slúži na lepšiu orientáciu pre návštevníkov portálu. Zákazníci tu nájdu napríklad vzory ako požiadať o cenové ponuky vchodových dverí a cenové ponuky garážových brán. Firmy tu nájdu vzor ako sa zaregistrovať na portály a nájdu tu aj rôzne Ankety !!! , ktoré si môžu vložiť na svoj portál.

Sekcia "fórum je diskusné fórum o dverách, bránach, schodoch, kde môžete písať a hľadať odpovede na vaše otázky, prípadne sa môžete podeliť o vaše dobré alebo zlé skúsenosti s dverami.

  • Vchodové dvere
  • Interiérové dvere
  • Garážové brány
Kvalitné vchodové dvere by mali byť samozrejmosťou u každého domu alebo bytu. Jedná sa o stavebný prvok, ktorého si všimne naozaj každý už na prvý pohľad. Preto sú na vchodové dvere vyvíjané prísne požiadavky. Jedná sa predovšetkým o presnosť vykonania či moderný a príjemný vzhľad. Dôležitým parametrom je tiež čo najdlhšia životnosť a obstarávacia cena. Na našom trhu je k dispozícii množstvo firiem, ktoré sú vám schopné navrhnúť alebo vyrobiť také vchodové dvere, ktoré budú vyhovovať všetkým vašim nárokom a predstavám.
V každej domácnosti sa nachádza niekoľko interiérových dverí. Aj na tieto prvky je treba klásť pri ich zostavovaní alebo výmene určitý dôraz. Predovšetkým je nutné si všímať ich vzhľad a akejsi komplexnosti a kompatibility s interiérovými priestormi. Dôležitosť je prikladaná aj k životnosti a kvalite interiérových dverí. Obstarávacia cena môže tiež prehovoriť do konečného výberu, nemala by však stáť na prvom mieste. Vďaka bohatej ponuke je dnes zaistené, že si vyberie naozaj každý, vrátane toho najnáročnejšieho zákazníka.
Garážové brány sú dôležitou a nenahraditeľnou súčasťou každej garáže. Plnia jednak funkciu estetickú, ale aj bezpečnostnú. Ponuka garážových brán je dnes vďaka pôsobeniu mnohých firiem naozaj bohatá. Vašim požiadavkám a predstavám sa tak medze nekladú. Pri zhotovovaní garážových brán je nanajvýš vhodné vyhľadať taký produkt, ktorý bude predstavovať čo najvyššie spojenie kvality, vysokej životnosti, moderného vzhľadu, bezpečnostných prvkov a v neposlednom rade tiež prijateľnej obstarávacej ceny.

dvere schody