Podporilo:
podporiť

Hodnotenie:

hodnotiť
Firma:

JZ group s.r.o.

Adresa: Paričkova 29
Bratislava
Kontaktná osoba: Bachrata Katarina
Tel.: 0904201577
Fax:
Mob.: 0904201577
E-mail: jz.moba@gmail.com
www: http://www.jzgroup-interiery.wbl.sk
Informácie o firme:
Spoločnosť JZ group s.r.o., sme založili v roku 2013, ako nástupníckú firmu Jozef Zemko - ELEK, ktorá bola založená v roku 1995 s hlavným zameraním na zariaďovanie interiérov v oblasti interiérových dverí a zárubní, kovania na dvere, laminátových a drevených podláh, kobercov, PVC krytín, kuchynských liniek a žalúzií.

Spolupracujeme s poprednými europskými výrobcami. Sme dlhoročnými partnermi mnohých projekčno - architektonických kancelárií, developerských, stavebných firiem a interiérových štúdií.

Sledujeme nové trendy v oblasti bývania , aby sme dokázali svojim zákazníkom flexibilne zrealizovať aj tie najnáročnejšie predstavy a zabezpečiť ich spokojnosť v čo najväčšej miere.

V priebehu aktívneho pôsobenia sme zrealizovali zákazky v mnohých štátnych a finančných inštitúciách, školách, bytových a administratívnych objektoch, hotelových zariadeniach po celom území Slovenska.

Ponúkame interierové dvere a zárubne aj Atypickych rozmerov, celosklenne, zalamovacie, protipožiarné,svetlíky,posuvne dvere popri stene,posuvné dvere do stav.puzdra,posuvne dvere v zarubni, obklad kovových zárubni...

Našim dodavatelom je výrobca Zlomek český výrobca s výnikajúcou povesťou, kvalitou spracovania aj cenou. Ich prepracovaný, mnohokrát odskúšaný systém zalamovacích dverí patrí k vysoko komfortným a najkvalitnejším.

Zameranie, doprava, montáž...
Ponúkané produkty:
  • Interiérové dvere
  • Interiérové posuvné dvere
Poloha na mape:


Prezentácia: