Podporilo:
podporiť

Hodnotenie:

hodnotiť
Firma:

Joer s.r.o.

Adresa: Kútniky 631
Dunajská Streda
Kontaktná osoba: Zsolt Csölle
Tel.: 0315524115
Fax: 0315525524
Mob.: 0905547251
E-mail: joer@joer.sk
www: http://www.joer.sk
Informácie o firme:
Názov značky JOER je ochrannou značkou individuálnych kusov nábytku, ktoré spĺňajú vysoké nároky z hľadiska kvality. Na našich web-stránkach Vám predstavíme výnimočný nábytok a bytové zariadenia, projekty ktoré sme vypracovali a vyrobili počas uplynulých - už skoro dvadsiatich rokov podľa želania našich zákazníkov.

JOER používa najlepšie základné materiály, nábytok vyrába na základe inžinierskych projektov a za účinnej spolupráce odborníkov. Naši zamestnanci hotový nábytok – aj kuchynský, skladajú a zabudujú na mieste.

V praxi projektanta nábytku hrajú dôležitú úlohu inžinierske služby, technická príprava a podpora architekta interiéru dokumentáciami CAD. Za pomoci spomenutých faktov sme sa stali spoľahlivými poskytovateľmi služieb na úseku výroby nábytku a architektúry interiérov.

Obzrite si fotky našich bytových zariadení, ktoré sa nachádzajú na našich web-stránkach! Ak sa Vám zapáčili a hľadáte podobný nábytok, obráťte sa na nás e-mailom, telefonicky, alebo nás vyhľadajte osobne v našej predajni, kde máme vystavené vzory nábytku!
Ponúkané produkty:
  • Interiérové dvere
  • Interiérové posuvné dvere
  • Schody
  • Kľučky a zámky
Poloha na mape:


Prezentácia: